Wiercenie i cięcie betonu

Techniki diamentowe wykorzystywane przy wierceniu w betonie Postępująca technologia budowlana w której to innowacyjna technika diamentowa pozwala na precyzyjne cięcie piłami z tarczami diamentowymi. Dzięki ich zastosowaniu ograniczamy drgania konstrukcji a wszelkie linie cięcia są precyzyjnie odwiercone oraz wyglądają estetycznie. Dodatkowo metody diamentowe ograniczają zapylenie podczas cięcia i nie generują tak wysokiego poziomu hałasu. Nowoczesne maszyny umożliwiają wycinanie nie tylko prostych otworów ale również dają możliwość wycinki w posadzkach, pod drzwiami czy oknami. Maszyny wyposażone w tarcze diamentowe doskonale radzą sobie w cięciu zarówno stropów, ścian jak i belek i fundamentów. Dbamy o bezpieczeństwo maszyn które zapewnia monitoring GPS. W ofercie naszej firmy znajdziecie zarówno cięcie betonu, żelbetu jak i innych materiałów budowlanych techniką diamentową. Cięcie na morko ogranicza pylenie i zapewnia odpowiednią precyzję i uzyskanie prostych linii cięcia. Tniemy elewacje, stropy, belki, posadzki oraz betonowe ściany. Nacinamy betonowe elementy tworząc dylatacje i wykonujemy bruzdy pod różnego rodzaju instalacje. Do wiercenia i cięcia w betonie używamy nowoczesnych pił ściennych które ułatwiają przebieg prac.

Jako firma budowlana, nasze pierwsze realizacje na rynku rozpoczynaliśmy w 1997r. Doświadczenia i praktyki zdobywaliśmy pod skrzydłami firmy WARBUD SA z której sprzętu na początku korzystaliśmy. Szybko się rozwijając i zyskując nowych klientów, zdecydowaliśmy się na samodzielną działalności w 2002 roku. Od tamtej pory firma nasza rozwija się prężnie i szybko a sami nazwać się możemy specjalistami od wiercenia i ciecia w betonie, żelbecie oraz innych materiałach. Od lat pracujemy używając sprawdzonego i najwyższej jakości urządzeń firmy Brown, HILTI, Bosh a także Tyrolit. Poprzez stałą i solidną koordynację pracy, otwartość na sugestie i potrzeby klienta, w okresie swojej działalności szybko zdobyliśmy zaufanie wielu firm z którymi to często podejmujemy kolejne zlecenia. W blisko 15 letnim doświadczeniu realizowaliśmy setki zleceń dla klientów z Warszawy i całej Polski. Stosowane przez nas techniki diamentowe obróbki betonu pozwalają na precyzyjne cięcie i wiercenie otworów w betonie oraz żelbecie.

Wiercenie betonu Warszawa

Z powierzonych nam zleceń wywiązujemy się zawsze na czas, dlatego zaufało nam już tak dużo klientów Techniki diamentowe W obecnych czasach w budownictwie wykorzystuje się szereg nowoczesnych technologii oraz metod. Do takiej nowoczesnej techniki możemy w ogromnym stopniu zaliczyć technikę diamentową, która ukazuje się poprzez zastosowanie w piłach budowlanych, tarcz bądź lin diamentowych. Zastosowanie przy pracach budowlanych techniki diamentowej, pozwala zredukować bądź w pełni ograniczyć wszelkie drgania, przy wykonywaniu prac takich jak cięcie czy wiercenie w betonie. Ogromnym plusem stosowania techniki diamentowej jest dynamiczne wiercenie w niezwykle twardych strukturach oraz w wielokrotnie zbrojonym betonie. Do naszych robót wykorzystujemy tylko innowacyjne maszyny Jeśli chodzi o wiercenie betonu czy żelbetu, przy pomocy techniki diamentowej nasi pracownicy są w stanie wytworzyć precyzyjne oraz niezwykle równe otwory, przy minimalnym poziomie zapylenia. Maszyny, które posiadamy zapewniają wykonanie otworów o rozmaitych średnicach i głębokościach, a także kąt w jakim będą wiercone otwory, nie sprawia im żadnego problemu. Przy zastosowaniu techniki diamentowej wycięcie otworów na elementy takie jak: okna, drzwi, instalacje gazowe czy wodne, nie sprawiają nam większego problemu. Zapraszamy do skorzystania z usług na diamentowe cięcie betonu i żelbetu.